Ersağ Üyelik ve Sipariş

Ersağ Üyelik Avantajları Nelerdir ?

>> İndirimli ürün alma avantajı; Ersağ'a üye olarak Ersağ ürünlerini katalog fiyatına göre %25 İNDİRİMLİ üye fiyatından alırsınız.
>> Promosyon (Bedava) ürün alma avantajı;
* 100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
* 200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
** Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla bedava promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır.
Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>> Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün alırsınız hem de promosyon ürünler alırsınız.
>> ÜYELİK AİDATI YOKTUR. Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Her ay sipariş verme ya da satış yapma zorunluluğu da yoktur.
>>Kariyer yapma avantajı; Ersağ ürünlerini sadece kendi ihtiyaçlarınız için alabileceğiniz gibi isterseniz kendi ekibinizi kurarak Ersağ'dan kazanç elde edebilirsiniz.
>> Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur. Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere; 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir. Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>>BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ. BİLGİLERİNİZİ SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.

Üyeliğiniz tamamlandığında cep telefonunuza indirimli üye numaranız ve parolanız kısa mesaj olarak gönderilecektir.

Sipariş verme veya satış yapma zorunlu mu ?

  • Satış veya sipariş verme zorunluluğum var mı? Hayır yok.
  • Sadece kendi ihtiyaçlarınızı almak için üye olabilir miyim? Evet olabilirsiniz.
  • İsterseniz satış da yaparak Ersağdan kazanç elde edebilirsiniz. Ancak satış mecburi değil.

Üyelik iptali var mı ?

  • Üyelik sonrası herhangi bir şart sunulmadan üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Ersağ ücretsiz kargo ve takibi

100 TL üzeri ve siparişlerde kargo ücretsiz. Siparişiniz siz ödeme yaptıktan sonra kargoya veriliyor ve kargonuz ortalama 3 güne kapınıza kadar geliyor. Kargo takibini üyelik sayfanızdan Alışveriş-Geçmiş Siparişlerim bölümüne tıklayarak yapabilirsiniz. Kapıda ödeme imkanı yoktur.

Sipariş ödemesi nasıl oluyor ?

Kredi kartı: İş Bankası, Yapı Kredi , TEB Bonus, Halk Bankası, Ziraat Bankası ile ödeme yapabilirsiniz. Bu bankalara ait kredi kartları olmasa bile Akbank ve Halk Bankasını seçerek ödeme yapabilirsiniz. Bankaya göre Taksitlendirme yapılmaktadır.

Havale / EFT : Ersağın Banka Hesap numaralarına Havale/EFT yaparak sipariş ödeme işlemi yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı, banka şubesi gişesi veya ATM den de ödeme yapabilirsiniz. Banka gişelerinden ödeme yaparken banka tarafından masraf alınır. Akbanktan ödemeyi yapacaklara kısa bir bilgi vereyim. Akbank şubelerinden ödeme yaparken  Ersağın Akbank ile anlaşması olduğunu ve ücret alınmayacağını belirtirseniz işlem masrafı ödemezsiniz.

Posta Çeki: Ödemelerinizi PTT şubelerinden posta çeki hesabına da yapabilirsiniz. PTT ödeme tutarına göre ortalama 5 TL masraf almaktadır. PTT HESAP NO: 6301415 ALICI:ERSAĞ ORGANİZASYON

Kampanyaları, sitemiz üyelerine SMS, Whatsapp yoluyla duyuruyorum ve üyelerin sipariş girişlerine yardımcı oluyorum. Üye olmak ve güncel kampanyalardan haberdar olmak  için bana ulaşabilirsiniz.

Ersağ siparişi nasıl veririm ?

Sipariş tutarına göre güncel kampanyadan 100 TL lik sipariş için 1 Hediye ürün, 200 TL lik siparişiniz için en az 3 hediye ürün alırsınız.

Ayrıca kampanya dönemlerinde 100 TL lik siparişinizde hediye miktarı değişmemekte, 200 TL lik siparişinizde ise alacağınız hediye sayısı 4 yada 5 e çıkmaktadır.

Ersağdan sipariş vermek aslında gayet basit ama hiç vermeyenler için zor olabilir.Bu nedenle videoyu izlerseniz kolayca ve hızlı sipariş verirsiniz.

Sipariş sayfasına giriş yapmak için TIKLAYINIZ 

Not: Üyeliğiniz tamamlandığında cep telefonunuza indirimli üye numaranız ve parolanız kısa mesaj olarak gönderilecektir.

× Üyelik & Destek